פרזנטציה והצגת החנות הווירטואלית ללקוח

קצר בזמן? השאר פרטים ותכף נתקשר!

מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך. זהו בדיוק השלב בו אנחנו בודקים יחדיו את כל מה שעוד לא בוצע רגע לפני שאנחנו עולים עם האתר לאוויר.
זהו שלב סופר חשוב בו מתבצעות בדיקות QA, בד בבד עם החלטות על אסטרטגיות פעילות שונות, על אופן ההתנהלות הנכון בעתיד ועל האופי הרצוי של האתר – בניית חנות וירטואלית הוא כבר לא דאגה יותר, פנינו קדימה לשיווק הדיגיטלי של החנות על-מנת שנוכל למקסם את המכירות.

בשלב זה נבדוק כי האתר אכן עולה ומופיע כמו שצריך בכל הדפדפנים באשר הם, בלי בעיות ובלי עיכובים. אם עולות בעיות או שצריך לבצע תיקונים מסוימים, זה בדיוק הזמן לעשות זאת. בשלב הזה, אנחנו עושים את המקסימום שאנחנו יכולים כדי להביא את האתר להיראות בדיוק כמו שאתם ראיתם אותו בדמיונכם בשלב ההתחלתי.

אם יש  לכם הערה, הארה, בקשה או כל מחשבה אחרת על איך צריך להיראות האתר, זה בדיוק השלב להעלות את כל התהיות שלכם ולבחון איך אפשר ליישם אותן. בהצלחה!

 

קובי אגאי

קובי אגאי

מייסד חברת AGHAI, בוגר יחידה 8200, יזם אינטרנט, סטארטאפיסט, בעל נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בעולם הקומרס. שותף למיזמי אינטרנט גדולים, בעל ניסיון בעבודה מול תאגידים וחברות ענק - מומחה קידום אורגני ו SEO טכני לאתרי סחר גדולים.

עדיין מתלבט? דבר איתנו - יעוץ חינם!

אהבת את המאמר? נשמח לשיתוף :)

קצר בזמן?

הזן פרטיך ותכף נתקשר​!