פרזנטציה והצגת החנות הווירטואלית ללקוח

קצר בזמן? השאר פרטים ותכף נתקשר!

מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך. זהו בדיוק השלב בו אנחנו בודקים יחדיו את כל מה שעוד לא בוצע רגע לפני שאנחנו עולים עם האתר לאוויר.
זהו שלב סופר חשוב בו מתבצעות בדיקות QA, בד בבד עם החלטות על אסטרטגיות פעילות שונות, על אופן ההתנהלות הנכון בעתיד ועל האופי הרצוי של האתר – בניית חנות וירטואלית הוא כבר לא דאגה יותר, פנינו קדימה לשיווק הדיגיטלי של החנות על-מנת שנוכל למקסם את המכירות.

בשלב זה נבדוק כי האתר אכן עולה ומופיע כמו שצריך בכל הדפדפנים באשר הם, בלי בעיות ובלי עיכובים. אם עולות בעיות או שצריך לבצע תיקונים מסוימים, זה בדיוק הזמן לעשות זאת. בשלב הזה, אנחנו עושים את המקסימום שאנחנו יכולים כדי להביא את האתר להיראות בדיוק כמו שאתם ראיתם אותו בדמיונכם בשלב ההתחלתי.

אם יש  לכם הערה, הארה, בקשה או כל מחשבה אחרת על איך צריך להיראות האתר, זה בדיוק השלב להעלות את כל התהיות שלכם ולבחון איך אפשר ליישם אותן. בהצלחה!

Productivity, Work, Businessman, Freelancer

שלב זה הוא השלב בו עולות ההגדרות הטכניות בהתאם לאפיון הראשוני של האתר בפגישת ההקמה הראשונית, מוחלט על המבנה הקטגורי המתאים על פי אופייה של החנות ואופיים של המוצרים הרלוונטיים המועלים לאתר, מוגדרים התפריטים על פי תמהיל המוצרים והשירותים והמטרות עבור המבקר באתר וכן מתקבלות ההחלטות על הקטגוריות הרצויות בחנות.

השלב הזה הוא שלב בו נוצרים דפים ליצירת קשר הכוללים מידע על הארגון והאתר מתחיל לקבל תוכן: אודות, דפי "מי אנחנו", תקנון ומאפיינים ייחודיים של החנות, מתן מאפיינים לדפים השונים של החנות, הגדרת שעות פתיחה, הצגת אנשי הצוות, יצירת דף תקנון ופתיחת חשבונות נלווים באדוורדס, אנליטיקס ואחרים בהתאם לצורך.

קובי אגאי

קובי אגאי

מייסד חברת AGHAI, בוגר יחידה 8200, יזם אינטרנט, סטארטאפיסט, בעל נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בעולם הקומרס. שותף למיזמי אינטרנט גדולים, בעל ניסיון בעבודה מול תאגידים וחברות ענק - מומחה קידום אורגני ו SEO טכני לאתרי סחר גדולים.

עדיין מתלבט? דבר איתנו - יעוץ חינם!

לאן אתה הולך? קצר בזמן?

הזן פרטיך ותכף נתקשר​!