איפה המשרדים שלנו?

המנוף 2, רחובות

ראשון - חמישי 07:00-19:00

לחץ כאן להתחלת שיחה

073-3744110

עמידה בזמנים

קצר בזמן? השאר פרטים ותכף נתקשר!

עמידה בזמנים ודדליין של הפרויקטים

בינינו כולם רוצים להיות הכי מוצלחים אבל הצלחה היא לא עניין שבא ברגל מן הסתם. על מנת להבטיח שכולנו נגיע לאיכות הטובה ביותר שלנו עלינו  להקפיד על הערכים ועל יישום של עקרונות חשובים. עקרונות מבטיחים התמדה והתמדה מביאה בסופו של דבר הצלחה. נכון, לא כל הערכים רלוונטיים לכל בית עסק אבל מה שבטוח הוא שעסק שרוצה להצליח צריך לעמוד בזמנים.

כשאתה בוחר חברה שתעניק לך שירותים לבניית חנות וירטואלית אתה רוצה לדעת שאתה יכול לישון בשקט ושאנשי המקצוע שלך עושים את הטוב ביותר שהם יודעים בזמן הקצר ביותר. אין זה אומר שכל איש מקצוע הוא הטוב ביותר בתחומו ועושה את הטוב ביותר בכל רגע בו הוא עובד, אבל ערכי החברה מרכיבים הרבה מההצלחה שלך וכדי להבטיח את ההצלחה שלך אתה צריך חברה נותנת שירותים המקפידה על ההצלחה שלך לא פחות ממה שאתה מקפיד עליה.

עמידה בזמנים הוא ערך עליון בחברת AGHAI

אחד הערכים החשובים ביותר להקפיד עליהם הוא עמידה בזמנים ולמה? דמיין לך מצב בו אתה מחכה לאתר שלך לעלות לאוויר, מכין את הלקוחות שלך שיהיו מוכנים לתאריך הספציפי המסוים, מדבר עם כולם ומפזר הודעות שיווקיות בכל הרשתות החברתיות, משוויץ ומתלהב בחנות הווירטואלית שלך שעומדת לעלות לאוויר ואפילו מכין את אשתך, את הילדים והחברים הכי טובים להנה, הולכת לעלות החנות הווירטואלית שלך לאוויר ו…. זה לא קורה. הפתעה, לא? ובכן, מה קורה כאשר אתה מבטיח ללקוחות שלך שמוצר מסוים יגיע בזמן מסוים וזה לא קורה? או שאתה מכין את האתר שלך ומטמין בו קישורים רלוונטיים ובסופו של דבר הקישורים לא מובילים לשום מקום ראלי?

מה יקרה אם חברה לא תוכל לעמוד בזמנים שהציבה לעצמה?

אין ספק כי עמידה בזמנים ושמירה על דדליין ריאלי הם חלק מהערכים החיוניים לכל חברה המעוניינת להצליח ולהגיע למקומות ראשוניים ומצליחים בתחום בו היא עוסקת. אי עמידה בדלליינים ריאליים יוצרת מצבים מעגליים החוזרים על עצמם של כיבוי שריפות ושל לחץ, של חוסר ארגון ויצירת מציאות של בלאגנים, כעסים, פספוסים וטעויות כאשר אלו הופכים עם הזמן להיות דבר שבשגרה. על מנת להימנע מכניסה בפעם הראשונה למחויבות כזו, כדאי לבחון את ההתנהלות של החברה.

איך לדעת שחברה תוכל לעמוד בזמנים לבניית החנות?

אין ספק שבחירה נכונה באיש מקצוע כוללת בתוכה גם מחויבות לאיש המקצוע הטוב והנכון לך, כזה שעובד אתך ועם היד על הדופק ונמצא שם בכל רגע נתון כדי לדווח על שינויים. אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הדבר הנכון ביותר, אין ספק כי עמידה בזמנים צריכה להיות ערך מספר אחת של נותן השירות שלך. איך תברר אם העסק שאתה מתעניין בו באמת עומד בזמנים?

ברר אצל לקוחות קודמים

אמנם לא באופן ישיר וחד משמעי אבל ברור אצל לקוחות קודמים יכול להעלות תשובות רלוונטיות ולגלות יותר פרטים. באופן זה תוכל לראות את ההצלחה של האתרים הקודמים, לבחון את הדירוג שלהם בגוגל, לבדוק אם ה-RANK  שלהם גבוה מספיק ואם הם מקודמים כמו שצריך.  קידום הולך במספר אתרים (כדאי לבדוק כמה אתרים על מנת לוודא שהתוצאות אחידות).

עמידה בזמנים זה לא רק בבניית החנות

האם החברה עומדת בזמנים של הפגישות שנקבעו לכם? האם התקשורת איתה שוטפת או שהיא מתרחשת ברגע האחרון בכל פעם? האם אתם עסוקים בכיבוי שריפות? איך האווירה במשרדים של החברה? באמצעות ביקור במשרדי החברה תוכל לדעת כיצד העובדים במקום מתנהלים ואיך התחושה היומיומית שם. בחברות בהן לא קיימת נורמה של עמידה בזמנים העובדים לרוב לחוצים ומראים אי שביעות רצון בשל חוסר התנהלות. במקומות אחרים יש תחושה של שאננות וחוסר מחויבות לעבודה וכך גם התוצאות נראות בשטח.

מחויבות ללקוחות אחרים

בדוק את היחס של החברה ללקוחות אחרים. האם הלקוחות האחרים מקבלים שירות בשביעות רצון? האם טון הדיבור עם הלקוחות האחרים מביע שביעות רצון, אדיבות, נכונות לעמוד לצד הלקוח ולהקשיב לדבריו או שמא הנציגים מפגינים חוסר סבלנות כלפי הלקוחות וממהרים לנתק את הטלפון או להעביר אותם לנציגים אחרים? רגעים קטנים אלו יכולים להעיד רבות אודות איכות השירותים הניתנים בחברה שבדקת והאם היא מתאימה לך מבחינת הערכים שלה.

בחברת AGHAI  מלווים לקוחות בתכנון, בנייה וקידום של חנויות אינטרנט מקצועיות. חברת אגאי מעסיקה מומחים בעלי ניסיון רב שנים במכירות באינטרנט והקמת חנויות אינטרנטיות.

 

קובי אגאי
קובי אגאי
מייסד חברת AGHAI, בוגר יחידה 8200, יזם אינטרנט, סטארטאפיסט, בעל נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בעולם הקומרס. שותף למיזמי אינטרנט גדולים, בעל ניסיון בעבודה מול תאגידים וחברות ענק - מומחה קידום אורגני ו SEO טכני לאתרי סחר גדולים.
60 שניות על חנות וירטואלית
טופס יצירת קשר מהיר
מאמרים לבניית חנות
עדיין מתלבט? דבר איתנו - יעוץ חינם!
אהבת את המאמר? נשמח לשיתוף :)
פתאום כולם רוצים למכור באינטרנט!

בניית חנות וירטואלית בתוך 5 ימי עסקים – הנחה של 40% עקב המצב.

רוצה לשמוע עוד? הזן פרטיך ותכף נתקשר
או התקשר אלינו
קצר בזמן?

הזן פרטיך ותכף נתקשר​!