בניית חנות וירטואלית

אז איך זה עובד?

1

פגישת אפיון והקמה

כל מערכת יחסים טובה מתחילה בתיאום ציפיות. כדי שנוכל לתת לכם את המוצר הטוב ביותר, אנחנו מביאים את כל ההקשבה והכלים המקצועיים שלנו לפגישת תיאום ציפיות ואפיון אתר. יחד, ניצור את האתר העתידי שלכם.

עיצוב האתר

חווית משתמש? קטן עלינו. קריאייטיביות? שותים אותה בבוקר אחרי שני קפה. אם אתם רוצים לעצב אתר שיהפוך את החלומות שלכם להיסטוריה ואת המחר להצלחה שאפילו לא דמיינתם שקיימת, בואו להתנסות בראשים המבריקים של המעצבים שלנו. מבטיחים לכם שהחיים יראו אחרת.

2

3

פיתוח האתר

כל אתר הוא אישיות בפני עצמו. זו בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי שזהו תפקידו: אפיון האתר ועיצובו על פי ההגדרות הראשוניות של המתכנת ושל הלקוח גם יחד. פיתוח האתר צריך להיות מותאם לרצונות ולצרכים של בעלי האתר, כך שתהליך זה קורה תוך שיתוף פעולה של המתכנתים, המפתחים והמעצבים בהתאמה לכל הדפדפנים באשר הם, תוך ביצוע בדיקות איכות שוטפות וניטור של האתר מדי יום.

הקמה טכנית וחיבור אשראי

אם כל השלבים מתקיימים כראוי, בשלב הסופי אפשר סופסוף להקים את האתר מבחינה טכנית תוך הקפדה על כל המידע הדרוש להקמה, הסטנדרטים הרצויים, הדגשים החשובים והתפעול השוטף של האתר. בשלב זה גם מחברים את האתר לסליקה ולאפליקציות החיצוניות שתאפשרנה לו לפעול באופן שוטף עם הכלל.

4

5

הלבשת האתר

הקמנו את האתר. בשלב הבא חשוב לא פחות לוודא כי הוא מותקן כראוי. משמעות הדבר היא שהאתר עובד עם חיבור מתאים לאנליטיקס ושכל הלשוניות מוגדרות כמו שצריך, שהפניות מועברות על פי ההגדרות הראשוניות שלהן, ישנו מבנה קטגורי מתאים, הטמעה נכונה של כל הקישורים באתר, חיבור של כל הפינות הסופיות והבאת האתר לרמה הגבוהה ביותר שלו.

הצגה ללקוח ועליה לאוויר

זהו השלב האחרון בו האתר עובר בדיקות קפדניות ומוצג על ידי מנהל הפרויקט ללקוח וכל בעלי העניין. זהו השלב בו אתם יכולים יכולים לומר את כל מה שעולה בראשכם, לבחון אפשרויות שונות ולבקש להוסיף או להוריד פרטים מסוימים.

זהו השלב הסופי בו מתבצעות בדיקות QA אחרונות ואחריהן, מנהל הפרויקט מציג את האתר ללקוח. מתבצע טיפול בהערות שמתקבלות מהלקוח. שלאחריהן החנות מוכנה לעלות לאוויר!

6

שכנענו אותך?
מוכן להיות הלקוח הבא שלנו?

[email protected]   •   073-3744110