איפה המשרדים שלנו?

המנוף 2, רחובות

ראשון - חמישי 07:00-19:00

לחץ כאן להתחלת שיחה

073-3744110

הזנת תכנים לחנות הוירטואלית וטאצ’ים אחרונים

קצר בזמן? השאר פרטים ותכף נתקשר!

הלבשת האתר כשמה כן היא, שלב בו האתר מקבל את כל הפרמטרים הרלוונטיים הנדרשים לצורך פעילות שוטפת התואמת את הגדרת המטרה של האתר רק לאחר השלב העוסק המטרה שלנו – בניית חנות וירטואלית. כאן אנחנו יוצרים את כל הדפים של החנות לפי הפריסה שהוחלט עליה מראש, מחברים את החנות לגוגל אנליטיקס ומחליטים על הקישורים הרלוונטיים, מחברים לכל הרשתות הרצויות, מגדירים מאפיינים אחרונים, מחברים לכל האפליקציות המתאימות ומחברים להגדרות הניהוליות הרלוונטיות ללקוח לפי בקשות והתאמות לצרכים הייחודיים של האתר עצמו.

Webdesign, Design, Web, Website, Template, Layout

שלב זה הוא השלב בו עולות ההגדרות הטכניות בהתאם לאפיון הראשוני של האתר בפגישת ההקמה הראשונית, מוחלט על המבנה הקטגורי המתאים על פי אופייה של החנות ואופיים של המוצרים הרלוונטיים המועלים לאתר, מוגדרים התפריטים על פי תמהיל המוצרים והשירותים והמטרות עבור המבקר באתר וכן מתקבלות ההחלטות על הקטגוריות הרצויות בחנות.

השלב הזה הוא שלב בו נוצרים דפים ליצירת קשר הכוללים מידע על הארגון והאתר מתחיל לקבל תוכן: אודות, דפי “מי אנחנו”, תקנון ומאפיינים ייחודיים של החנות, מתן מאפיינים לדפים השונים של החנות, הגדרת שעות פתיחה, הצגת אנשי הצוות, יצירת דף תקנון ופתיחת חשבונות נלווים באדוורדס, אנליטיקס ואחרים בהתאם לצורך.

קובי אגאי
קובי אגאי
מייסד חברת AGHAI, בוגר יחידה 8200, יזם אינטרנט, סטארטאפיסט, בעל נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בעולם הקומרס. שותף למיזמי אינטרנט גדולים, בעל ניסיון בעבודה מול תאגידים וחברות ענק - מומחה קידום אורגני ו SEO טכני לאתרי סחר גדולים.
60 שניות על חנות וירטואלית
טופס יצירת קשר מהיר
מאמרים לבניית חנות
עדיין מתלבט? דבר איתנו - יעוץ חינם!
אהבת את המאמר? נשמח לשיתוף :)
פתאום כולם רוצים למכור באינטרנט!

בניית חנות וירטואלית בתוך 5 ימי עסקים – הנחה של 40% עקב המצב.

רוצה לשמוע עוד? הזן פרטיך ותכף נתקשר
או התקשר אלינו
קצר בזמן?

הזן פרטיך ותכף נתקשר​!