איפה המשרדים שלנו?

המנוף 2, רחובות

ראשון - חמישי 07:00-19:00

לחץ כאן להתחלת שיחה

073-3744110

תהליך אפיון של חנות וירטואלית

קצר בזמן? השאר פרטים ותכף נתקשר!

כדי לדעת עם מי אתם יוצאים, בדרך כלל אתם “ממפים” את תכונות האישיות שלו לטוב ולרע, את הצרכים המיוחדים לו, את הציפיות שלו (תוך בדיקה אם יש התאמה), את הנראות והכוונות, הניואנסים הקטנים… זה בדיוק מה שאנחנו עושים בפגישות אפיון והקמה כחלק מתהליך בניית חנות וירטואלית.

זהו שלב היכרות בו אנחנו מכירים אתכם ואתם אותנו. זה בדיוק השלב לשפוך הכל: כל הרצונות, הציפיות, המחשבות, התקוות, איך זה אמור להיראות לדעתכם ואיך אסור שזה ייראה לדעתכם. שלב האפיון וההקמה הוא השלב האקוטי ביותר בתהליך. למרות שרבים מייחסים לו חשיבות מופחתת, אנחנו מבינים שמדובר בשלב הכי חשוב בתהליך.

פגישת פתיחת חנות אינטרנטית מאפשרת לכל אחד מהצדדים להכיר את הצד השני כבר בהתחלה. בפגישה משתתפים אנשי הצוות שילוו את תהליך בניית האתר ויקחו חלק חשוב בהקמה יחד אתכם. בפגישה משתתפים הלקוח, מנהל ההקמה, מנהל הפרויקט, המעצבים, המתכנתים של AGHAI, המקדמים וכל מי שאחראי על בניית החנות המושלמת עבורכם.

מנהל הפרויקט ילווה אתכם בהקמת האתר מההתחלה ועד הסוף, ויחד עם המעצבת תוכלו להחליט יחד על השפה העיצובית, על הסלוגנים העיקריים ועל התאמת העיצוב לקהלי היעד הרלוונטיים. יחד נבין איך האתר שלכם הולך להיראות, מה הם המאפיינים הכי חשובים שיהיו בו, מה הם הזמנים הנדרשים לביצוע ואיך ייראה היעד הסופי. כל אלו מהווים את ההשראה לפגישה הראשונה שלנו.

השלבים הבאים בתהליך בניית החנות

קובי אגאי
קובי אגאי
מייסד חברת AGHAI, בוגר יחידה 8200, יזם אינטרנט, סטארטאפיסט, בעל נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בעולם הקומרס. שותף למיזמי אינטרנט גדולים, בעל ניסיון בעבודה מול תאגידים וחברות ענק - מומחה קידום אורגני ו SEO טכני לאתרי סחר גדולים.
60 שניות על חנות וירטואלית
טופס יצירת קשר מהיר
מאמרים לבניית חנות
עדיין מתלבט? דבר איתנו - יעוץ חינם!
אהבת את המאמר? נשמח לשיתוף :)
פתאום כולם רוצים למכור באינטרנט!

בניית חנות וירטואלית בתוך 5 ימי עסקים – הנחה של 40% עקב המצב.

רוצה לשמוע עוד? הזן פרטיך ותכף נתקשר
או התקשר אלינו
קצר בזמן?

הזן פרטיך ותכף נתקשר​!