קופונים הנחות ומבצעים בחנות וירטואלית

הנחות ומבצעים הופכים את האירועים והמוצרים שלנו להרבה יותר שווים. באופן זה אנחנו מצליחים להגיע ללקוחות חדשים ויכולים להרחיב את מעגל השיווק שלנו מעבר ללקוחות המוכרים. האם שיטת השיווק של קופונים,הנחות ומבצעים באמת עוזרת להגביר מכירות בחנות הוירטואלית?

שימוש בהנחות כבר בתחילת העסק

בתחילת העסק כאשר אנחנו נותנים קופונים הנחות ומבצעים אנחנו יכולים להגיע ללקוחות חדשים בתוך זמן קצר וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ביצירת קשרים עם לקוחות חדשים. אין משמעות הדבר שאת רוב הזמן שלנו אנחנו משקיעים בקופונים הנחות ומבצעים אבל אלו שאנחנו משתמשים בהם ומפזרים אותם הלאה יכולים להביא לנו הכנסות ראויות ולא מעט שקט נפשי ושביעות רצון מהפיזור של מבצעים אלו.

כיצד מבצעים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי?

המבצעים יכולים לבוא לידי ביטוי דרך הנחות שונות ודרך פרסום החברה באמצעות המעריצים שלה והלקוחות שקיימים זה מכבר. מבצעים דוגמת חבר מביא חבר יכולים להיות פתרון מעולה לתחילת הדרך ובמיוחד בזמנים בהם אתם מעוניינים להביא אל העסק שלכם עוד לקוחות חדשים ולהגדיל את מעגל הלקוחות הקיימים.

בתחילת דרכו של העסק תוכלו להפיץ במקומונים המקומיים מודעות ופרסומות ואף לפרסם בדף הפייסבוק העסקי שלכם. אם עוד אין לכם דף פייסבוק עסקי זה בדיוק הזמן לפתוח אחד כזה ולהתחיל להריץ אותו בין אם באמצעות לבד ובין אם באמצעות עוזר מקצועי או אדם שזוהי ההתמחות שלו. כך או כך, דף פייסבוק מקצועי יעזור לכם לשווק את עצמכם באפיקים שונים וכמו כן יעזור לכם להגיע הרבה יותר מהר אל הלקוחות החדשים שלכם.

באמצע מחזור

אם העסק שלכם רץ מזה כמה שנים זה בדיוק הזמן לחדש את הפרסומות והמבצעים שאתם מציעים ללקוחות שלכם. עסק שרץ מזה כמה זמן הלקוחות כבר מתרגלים למבצעים השונים ולפיכך זה בדיוק הזמן הנכון להפוך אותו לעסק מניב  ולשחזר הכנסות באמצעות פרסומים ומבצעים. איך עושים את זה?

לקוחות שמגיעים לעסק יכולים לקבל קופונים לפעמים הבאות שבהן הם מגיעים לבקר. באופן זה אתם יכולים להבטיח לעצמכם שלקוחות שנכנסים לחנות הווירטואלית שלכם פעם אחת יחזרו אליה גם פעם נוספת. אין ספק שבאמצעות קופונים, מבצעים או פתיחת מועדון לקוחות ומתן הנחות לחברים קרובים אתם יכולים ליהנות הרבה יותר מלקוחות חדשים וכן מלקוחות חוזרים.

חגים ומועדים

כדי לפרסם את החנות הווירטואלית שלכם לפני חגים ומועדים אתם יכולים להגיע למקומות שונים ועדיין להשתמש באותן דרכים לשיווק ופרסום. באופן זה על ידי פרסום של העסק שלכם ביצירת מועדונים רלוונטיים, מועדוני לקוחות, פרסום של קופונים רלוונטיים ויצירת המבצעים המתאימים לשיווק שלכם אתם יכולים להגיע אל המקומות הכי טובים והלקוחות שתמיד חיפשתם. איך עושים את זה?

באמצעות יצירת גימיקים קטנים אתם לוקחים אליכם ומקבלים את תשומת הלב מהלקוחות הרלוונטיים ובכך יוצרים שירותים מקצועיים בדרך הטובה ביותר. רגע לפני שמגיע איזשהו חג זה בדיוק הזמן לצאת במבצעים ובקופונים שונים ולתת ללקוחות הקיימים שלכם את ההזדמנות להיות המשווקים של העסק  שלכם בעצמם. באמצעות פרסומים מקומיים, מתן הנחות ושיווק של המוצרים והשירותים שלכם באופן מתאים לצרכים של העסק אתם יכולים להגיע להישגים חדשים ולמצוא לעצמכם את הדרך הטובה ביותר לדבר אל ליבם של הלקוחות הייחודיים שלכם.

במשך השנה

אבל מי אמר שצריך לחכות לחגים ומועדים על מנת לשווק ללקוחות שלכם את המוצרים שהם מחפשים? במשך השנה כדאי ורצוי לתת ולהעביר אליהם במייל ניוזלטר, לפנק אותם במתנות ובמבצעים שונים, לגלות להם את האפשרויות הטמונות בביקור בחנות, ליהנות מפינוקים ומהפתעות שונות ולגלות את היתרון הטמון בביקור בחנות הווירטואלית שלכם. ככל שלקוחות יגיעו יותר לבקר את החנות שלכם אתם עדיין שומרים אתם על קשר.

גם אם מדובר בביקור חד פעמי אורק בהתבוננות וסיור וירטואליים באתר ללא רכישה, גם אז אתם יכולים להבטיח ללקוחות שלכם את התוצר הטוב ביותר ואת השירותים הטובים ביותר באמצעות שליחת מבצעים שונים והבטחות ליצירת איכות חיים מעניינת, הנחות אטרקטיביות בשירותים ובמוצרים, מבצעים מיוחדים לחברי מועדון ומחירים אטרקטיביים לפני חגים ומועדים. כל אלו כוללים מבצעים באופן שוטף ומחירים אטרקטיביים המאפשרים לכם להמשיך ולהזמין את הלקוחות שלכם ליהנות מהשירותים והמבצעים שלכם בלי לוותר על איכות.

קופונים, הנחות ומבצעים בחנות הוירטואלית של AGHAI

חברת אגאי מלווה את לקוחותיה בדרכם להקמת מעצמה של ממש. בואו לשמוע מה יש לגדולים בתחום לומר. חברת AGHAI  משלבת מבצעים בהתאמה אישית לצרכי לקוחותיה.

Picture of קובי אגאי

קובי אגאי

מייסד חברת AGHAI, בוגר יחידה 8200, יזם אינטרנט, סטארטאפיסט, בעל נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בעולם הקומרס. שותף למיזמי אינטרנט גדולים, בעל ניסיון בעבודה מול תאגידים וחברות ענק - מומחה קידום אורגני ו SEO טכני לאתרי סחר גדולים.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף המאמר:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
ממהר? השאר פרטים ונתקשר!

חנות וירטואלית נשארת פתוחה 24/7 גם כשהכל סגור! עדיין אין לך חנות אינטרנטית?
הצטרף לאלפי לקוחות מרוצים ⭐⭐⭐⭐⭐ ציון 5 בשביעות רצון לקוחותינו בגוגל!