טכנולוגיית החנות הוירטואלית של AGHAI

חברת AGHAI מציעה פלטפורמת eCommerce עשירה בתכונות ופתרונות המציעה לסוחרים גמישות ושליטה על הפונקציונליות וניהול החנות הוירטואלית שלהם. אופטימיזציית החנות מול מנועי החיפוש השונים SEO, ניהול קטלוג מוצרים וכלי שיווק רבי עצמה המאפשרים לסוחרים את היכולת לבניית חנות וירטואלית המספקת חוויית קניה למשתמשי הקצה שאין שני לה.

תואם לכל סוגי המסכים

החנויות שלנו רספונסיביות ומותאמות לסוגי מסכים שונים, מחשב נייח, מחשב נייד, טאבלט ומכשירי סלולר.

עיצובים מרהיבים

הגרפיקאים של AGHAI יעצבו עבורך חנות מרהיבה ביופייה בדגש על חווית משתמש ממירה, צבעי המותג ליצירת רושם ראשוני בלתי נשכח.

חווית משתמש

חוויית משתמש - החנות פותחה על-ידי מומחי עיצוב ממשקי משתמש על-מנת להגביר מכירות ולשמר לקוחות, הרושם הראשוני שיישאר אצל הגולשים יגרום להם לרכוש שנית.

ממשק ניהול ידידותי

כל המידע החשוב לניהול החנות זמין במבט חטוף. סקירה מלאה : סך הזמנות, מכירות, לקוחות, גולשים שכרגע באתר, ניתוח מכירות דו"חות ועוד.

קידום החנות בגוגל - SEO

הגדרות ה SEO שלנו יגישו את אתר המכירות שלך לGoogle על מגש של כסף, כך החנות שלך תקבל עדיפות על-פני המתחרים השונים בתחום.

ריבוי שפות

החנות שלנו תומכת בריבוי שפות לקהלי יעד שונים, הגולש יכול לבחור באיזו שפה הוא רוצה את החנות מתוך רשימה.

קופונים, הנחות ומבצעים

סט כלים לשיווק החנות, מכירה ואנליזה רבי עצמה שיאפשרו לך כמוכר חוויית מסחר אלקטרוני חלקה עם הכלים הנחוצים לניהול החנות.

נגישות לפי החוק

החוק דורש מכל אתר אינטרנט להיות נגיש לבעלי מוגבלויות, אנחנו דואגים שהחנויות שלנו יעמדו בדרישות כפי הנדרש בחוק.

ניהול ותמיכה בלקוחות מובנים

ניתן לנהל את הלקוחות שרכשו בעבר בחנות, לבצע פעולות שונות כגון החזר כספי, צפייה בהזמנות, ועוד.

וקצת יותר בהרחבה

דו"ח מכירות בזמן אמת

כלי הדו"חות של החנות מתקדם והכרחי לכל בעל עסק מקוון. כבעל עסק, אתה יודע שהלקוחות הם האנשים החשובים ביותר בכל חנות. כלי הדו"חות לא רק מספק בצורה ויז'ואלית ונוחה תובנות לגבי הלקוחות, אלא גם מביא יתרונות רבים אחרים עבור הלקוחות שלנו ולחנות כולה.

בנוסף, ניתן להציג נתונים סטטיסטיים בזמן אמת של מכירות, עגלות קניות, מוצרים, לקוחות ודברים כגון ביקורות מוצרים ועוד.

מספר שפות ומטבעות שונים לפי מדינה

תמיכה במספר רב של שפות בחנות וירטואלית הינה תכונה חשובה שתהפוך את החנות שלך ליותר ידידותית מול קהל יעד עולמי, הלקוחות מרגישים בנוח להשתמש בשפות המועדפות עליהם ולשלם במטבע המקומי שלהם. הדבר גורם ללקוחות פוטנציאליים ברחבי העולם להתגבר על מחסום השפה וכך אתה מנגיש את האתר לקהל יעד.

תכונות OUT-OF-THE-BOX

החנות מכילה מספר רב של תכונות בסיסיות ומתקדמות כאחד החיוניות לכל בעל עסק מקוון. ישנם לא מעט תוספים שניתן להתקין על החנות ובכך להוסיף פונקציונליות ותכונות מסוימות.

תמיכה במספר שפות ומטבעות

תמיכה בלוקליזציה, מטבעות מרובים ושיעורי מס לפי מדינה. תמיכה בתווים מודגשים וטקסט מימין לשמאל. רשימה ניתנת להגדרה של ארצות מותרות עבור תכונות מסוימות. אימות של מזהה מע"מ של האיחוד האירופי, התראת קובץ cookie של האיחוד האירופי וכו'.

קידום אורגני SEO

כתובות URL ידידותיות מבוססות פורמולות תאימות מלאה ל schema structured data  מניעת תוכן כפול SEO checklist דו"ח SEO Cross links ניתוח דפים (תצוגה מקדימה של Rich Snippets) מפת אתר HTML/XML מתקדמת תגי Hreflang tag

רספונסיביות ותאימות לסוגי מסכים ודפדפנים שונים​

החנות מוצגת באופן מיטבי בכל סוגי המסכים והדפדפנים השונים כך שלקוחות יכולים לקנות אפילו כאשר הם בדרכים. ממשק נייד זה משתמש בטכנולוגיית HTML5 ותומך במכשירים ניידים והדפדפנים השונים הקיימים כיום בשוק.

חווית המשתמש מותאמת וממוטבת לפי גדלי המסכים השונים, כל דף עבר אופטימיזציה מלאה להגברת מכירות ובהתאם להמלצות ה UX ( USER EXPERIENCE) לאתרי סחר אלקטרוני.

שיווק וקידום מכירות

ידעת ש 90% מהצרכנים טוענים שמתנה חינם עם הרכישה מגדילה את נאמנות המותג? בנוסף, מבצעים והנחות גם הם הסיבות העיקריות לכך שצרכנים עוקבים אחרי מותגים ברשתות החברתיות השונות.
דרך ממשק הניהול ניתן ליצור קופונים, להציג קטלוג תמחור קידום מכירות עם היכולת להגביל חנויות, קטגוריות או מוצרים ספציפיים, לתת הנחות ללקוחות מסגמנטים שונים ועוד.

ממשק ניהול ידידותי

ממשק הניהול של AGHAI הינו ידידותי וחוסך בזמן, ניתן לבצע פעולה אחת על מספר רב של מוצרים ובקליק אחד. אדם ללא ניסיון בניהול חנויות וירטואליות יכול לתפעל ולשלוט בכל תכונות המערכת במהירות.

קוד פתוח - הקבצים הם שלך!

לא ניתן להשוות מערכות קוד סגור למערכות קוד פתוח. טוב... בגלל שאתה מתעקש בוא נשווה את קהילת החנות הוירטואלית קוד פתוח המונה מעל 300,000 מפתחים לחדר שיושבים בו 5-10 מפתחים שתפקידם לתפעל את מערכת הקוד הסגור ולפתור באגים. כל טכנולוגיה חדשה מוטמעת בזכות הקהילה העצומה, מה שאי אפשר לומר לגבי מערכות קוד סגור. מה גם... לא אהבת לעבוד עם חברה לבניית חנויות וירטואליות X? קח את הקוד ותעבוד עם חברה לבניית חנויות וירטואליות Y - אתה לא כבול לאף חברה.

רספונסיביות

החנות מציגה את תבנית העיצוב באופן תקין ללא שבירות, ללא תלות בגודל מסך הגולש. משתמשים יכולים לגלוש בחנות ולקבל חווית רכישה מיטבית באמצעות המכשירים הניידים שלהם, בין אם מדובר בסמארטפון, ב- iPad, ב- iPhone, בטאבלט או במחשב נייד או נייח. תכונה זו הופכת את החנות לנגישה בקלות דרך דפדפנים שונים. בנוסף, זה מפחית את המגבלות על השימוש במערכת ומאפשר לדרג את האתר גבוה במנועי החיפוש השונים.

ממהר? השאר פרטים ונתקשר!

חנות וירטואלית נשארת פתוחה 24/7 גם כשהכל סגור! עדיין אין לך חנות אינטרנטית?
הצטרף לאלפי לקוחות מרוצים ⭐⭐⭐⭐⭐ ציון 5 בשביעות רצון לקוחותינו בגוגל!