איפה המשרדים שלנו?

המנוף 2, רחובות

ראשון - חמישי 07:00-19:00

לחץ כאן להתחלת שיחה

073-3744110

משבר “הקורונה” והשפעותיו על בעלי חנות וירטואלית –

קצר בזמן? השאר פרטים ותכף נתקשר!

גם הגדולים מאתנו לא ידעו לחזות את “משבר הקורונה” בשנת 2020 ובמיוחד לא את ההשפעות הכלכליות המשמעותיות שיבואו בעקבותיו, נכון להיום אין גורם חד משמעי שנותן את התשובות כיצד נוצר וירוס “הקורונה” דבר שאינו מבטיח את ביטחון המחר, גלו מהו וירוס הקורונה וכיצד הוא השפיעה על הכלכלה העולמית , ומי אלו שניצלו מהמשבר בעזרת חנות וירטואלית.

קורונה

מהו נגיף “הקורונה- (COVID-19)-“

“קורונה”, זהו שם של וירוס שדומה בהשפעותיו למחלת ה”שפעת”, הווירוס זכה לתואר מגפה עולמית בשל תוצאותיו הקטלניות, הווירוס קיבל את השם “קורונה” בשל הצורה המקרוסקופית שמדמה צורה של כתר שמשמעתו בלטינית הוא קורונה, נגיף הקורונה אינו זר לנו וקיים אלפי שניים הנגיף הוא גורם שכיח לזיהום ביונקים זוחלים עופות ומזון , עד היום הנגיף לא עבר והשפיע על בני האדם.

כיצד ניתן להידבק בווירוס?

הווירוס מתפשט באמצעות רסיסיי רוק, שיעול, אפילו באמצעות העיניים , הבעיה העיקרית של הווירוס, שהוא יכול להישאר באוויר עומד כ5 דקות, כלומר השליטה על יכולת ההדבקה היא כמעט בלתי אפשרית בקרב אנשים חולים, בצל אי הוודאות הסיכונים של הווירוס הם יכולת ההדבקה ההמונית שלו מאדם לאדם והקושי לזהות את הנדבקים כלומר, לווירוס יכולת דגירה של 14 יום ואף יותר, עד שהחולה יודע שהוא נדבק הוא נושא את הווירוס ומדביק אחרים ללא ידיעה שהוא בכלל חולה ולכן ואחוזי התמותה הם גבוהים מאוד.

כיצד מרגיש מי שנדבק בנגיף?

הנדבקים בווירוס חשים בחום גבוה , בעיות גרון , ובעיקר בעיות נשימה שמובלים לדלקת ריאות קשה ולמוות, לפי השערות של מומחים לוקח לפתח חיסון בממוצע 4 שנים , מדענים בכל מדינה עובדים סביב השעון בכדי לפתור את הקושי בפיתוח חיסון מהיר ויעיל.

אז איך הכל התחיל -כיצד הנגיף הפך למסוכן

ווירוס הקורונה או בשמו המדעי  -COVID-19התפתח בסין בעקבות “אכילת עטלפים” או מ”טעות  מעבדה” של יצור נשק ביולוגי שיצא מכלל שליטה, יש כאלה שמשארים שהנגיף פרץ בצורה קטלנית בשל שינוי בתרכובת הDNA ולכן הפך לאלים גם כלפי בני אדם, ממשלת סין לא ממהרת לתת לנו תמונה מלאה לגבי מה שקרה שם ובינתיים שיעורי התמותה וההידבקות עולים בעשרות אלפים מידי יום בכל רחבי העולם.

השפעות כלכליות בעקבות הווירוס

כיום סין ידועה בתור מעצמה כלכלית עולמית, שתפקידה בייצור וסיפוק סחורה לכל מקום בעולם. בשל תפקידה החשוב בנושא המסחר העולמי, ישנה לא מעט סוחרים מכל מדינה שפוקדים את הסין מידי יום , בעידן של שנת 2020 לוקח חודש אחד עד שהנגיף נמצא בכל מדינה בעולם , זאת בגלל יכולת הטיסה והמעבר הפשוט בין המדינות,  בתחילת המגפה שהחלה בסין מתו אלפי אנשים מידי יום, מדינות רבות פקפקו ולא האמנו שהנגיף יגיע גם אליהם כאשר ממשלת סין הבינה את שיעורי התמותה היא החליטה ליצור סגר על כל אזרחיה בכדי לבלום את התפשטות הנגיף, צעד זה גרם לעוצר של הכללה ולהתחלת המשבר העולמי ,לאחר שסין סגרה את שערה הכללים הנגיף הספיק להתפשט לעוד ועוד מדינות ברחבי אירופה, אטליה ספרד ולא מעט מדינות ספגו אבדות גדולות של נפגעים ואפילו עד לישראל הנגיף הגיע ,הצעדים שנקטו כל מדינה היו דומות בסופו של דבר לצעדיה של ממשלת סין , אזרחים בסגר בבתים דבר שגרם שהמסחר פשוט יקרוס ,ירידה חדה בבורסה העולמית, חברות תעופה שפשטו רגל בגלל שהמדינות סגרו את השמים בפני תיירים אחרים , משום שכל האזרחים מפחדים להידבק בנגיף נסגרו לאלתר מקומות בילוי כמו קניונים, מסעדות, בית קפה, חגיגות פורים לא התקיימו, חתונות , אירועים , אירועי ספורט בכל העולם בוטלו עד להשבתה של מערכת החינוך וכל המשק בכלל ,כל מקום שיכול להכיל התקהלות אנשים ובעזרתו הנגיף יכול להתפתח.

לאחר שהבנו את משמעות המגפה מבחינה כלכלית וכיצד המגפה פגעה חזק בכל בעלי העסקים והמסחר, ניתן לראות בצורה ברורה מי לא נפגע ואף הרוויח לא מעט אלפי שקלים ממנו-

גלו כיצד בעלי חנות וירטואלית הרוויחו אלפי שקלים בחודש-

  • בשל הבעתיות של קנייה ברחוב , רוב האזרחים הבינו את הסיכונים להידבקות וישר רצו לקנות באמצעות האונליין העבודה שהממשלה יצרה סגר על מקומות הבילוי וקניונים לא נתנה אפשרות אחרת לרוכשים, ניתן לראות עלייה חדה של 90% ברכישת אונליין! משום שתושבים נמצאים בבידוד בבתיהם ואין באפשרותם לקנות בחניות הרחוב או אפילו להיכנס לסופרמרקטים , בשביל להמשיך להתקיים הם היו חייבים לרכוש אונליין .

 בעלי חנות וירטואלית הצליחו בכמה סיבות-

  1. בלימת הנגיף – באמצעות קנייה בחנות אינטרנטית אזרחיים יצאו פחות מהבית ונמנעו מעמידה בסופרים , רכישת האונליין סיפקה לאזרחים את הסחורה עד הבית ומנעה מהם ליצור התקהלות עם רוכשים אחרים ובכך המסחר האלקטרוני הפכית את סיכון ההדבקות והציל לא מעט אנשים.
  2. כוח אדם- ניתן לראות בעקבות המשבר ש70% מאזרחי המדינה יצאו לחל”ת , שיעורי ההבטלה לא פוסקים לעלות , זאת בגלל בעיות מסחר, לבעלי חניות וירטואליות אין צורך במערך של כוח אדם כמו בעלי חניות אופליין, ניתן לבצע את העבודה מהבית ומכל מקום , עסק אינטרנטי לא מצריך קופאים, מסדרי מדפים אפילו שומר בכניסה , העובדים של אתר מכירות יכולים לעבוד גם הבית ולכן הם נתח מהאוכלוסייה שלא נפגע כספית ולא ניכנס לשיעורי ההבטלה .
  3. עבודה סביב השעון – היתרון המשמעותי לאחר בניית חנות וירטואלית היא העובדה שהיא פתוחה 24/7 ולא מגבילה את הרוכשים בזמני פעילות , הקונים שלכם יכולים לערוך את הקניות בכל זמן נתון , כלומר מתי שנוח לקונה שלך בכל מקום שהוא רוצה , יתרון הנוחות מעלה את הקניות בצורה משמעותית , כולנו נתקלנו במקרה שאין לנו הרבה זמן ואנחנו מחיובים לקנות מוצרים ובשל חוסר הזמן לא קונים את כל מה שרצינו, עובדה זו מכניסה לבעלי חנות וירטואלית אלפי שקלים בחודש.
  4. משלוחים עד בית הלקוח- רוב הלקוחות יספרו לכם שלערוך קניות הוא דבר מייגע ומסורבל , לא מעט אנשים לא קונים מוצרים כי אין ביכולתם לסחוב אותם , כאשר ישר משלוחים עד הבית ניתן לתת מענה לכלל האוכלוסייה, בעת רכישת מוצרים כבדים, כמו בקבוקים מים או קופסאות שימורים ששקולות לא מעט , או אפילו כל מכשיר אלקטרוני שסחיבתו מסורבלת, בקנייה באמצעות האונליין מקבלים את המוצרים עד פתח הבית, דבר שמקל משמעותית על הרוכש ומאפשר לו ליהנות מהקניה שלו ואפילו לקנות יותר.
  5. ניהול גלובלי- בשנת 2020 ידוע שהכל מתנהל בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, בעזרת המפתחים שלנו אנו נותנים את האופציה לכל בעלי העסקים להתקין את ממשק הניהול בכל מחשב , כלומר אתם יכולים לנהל את החנות שלכם מכל מקום מהבידוד, מהבית , מבית החולים , איפה שרק תרצו , בעזרת הכלים והטכנולוגיה המתקדמת חברת AGHAI דואגת שהעסק שלכם ימכור הרבה יותר, אין סיכוי שתפסידו לקוחות, תוכלו לנהל את העסק מכל מקום ומתי שנוח לכם .

לסיכום –

לאחר שהבנו את הנזקים והמשמעות הכלכלית שנוצרו בעקבות הנגיף ,ואת הסיבות להצלחתם של אלפי עסקים שכבר עברו לאונליין אנו מצעים לכם לצאת מהמעגל של אחוזי ההבטלה, בעקבות משבר הקורונה לא מעט עסקים פשטו רגל, מאות עובדים פוטרו , יותר מ70 % מהאוכלוסייה בחופשה ללא תשלום, אזרחים שהתחייבו כספית למשכנתא ולא מעט הלוואות נותרו עם חובות וגירעונות, בשביל ליצר עסק יציב שגם במשברים כלכליים מדיניים הוא לא ייפול אתם צריכים לעבור לעולם האונליין, עולם האונליין לא תלוי בכל הגורמים שחנות הרחוב מחויבים אליהם אפילו בתשלומי ארנונה שכירות וחשמל , אנו פונים אליכם לאותם עסקים שתקועים מאוחר , משבר הקורונה יכול ללמד את כולנו דבר או שניים , בעיקר שאין שום דבר צפוי , בעזרת בניית חנות וירטואלית תוכלו לעבור את המשבר הבא תהיו בטוחים שהוא יבוא בצורה בלתי צפויה , אבל לכם זה לא יפריע כי אתם תהיו מוכנים , אנחנו כאן בשביל ההצלחה שלכם , צרו איתנו קשר שיחת יעוץ זה בחינם !

קובי אגאי
קובי אגאי
מייסד חברת AGHAI, בוגר יחידה 8200, יזם אינטרנט, סטארטאפיסט, בעל נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בעולם הקומרס. שותף למיזמי אינטרנט גדולים, בעל ניסיון בעבודה מול תאגידים וחברות ענק - מומחה קידום אורגני ו SEO טכני לאתרי סחר גדולים.
60 שניות על חנות וירטואלית
טופס יצירת קשר מהיר
מאמרים לבניית חנות
עדיין מתלבט? דבר איתנו - יעוץ חינם!
אהבת את המאמר? נשמח לשיתוף :)
פתאום כולם רוצים למכור באינטרנט!

בניית חנות וירטואלית בתוך 5 ימי עסקים – הנחה של 40% עקב המצב.

רוצה לשמוע עוד? הזן פרטיך ותכף נתקשר
או התקשר אלינו
קצר בזמן?

הזן פרטיך ותכף נתקשר​!