נושאי המאמר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  בניית חנות וירטואלית חינם

  קבל הצעת מחיר לבניית חנות וירטואלית

  יותר ויותר אנשים עוברים לקניות מקוונות, לכן יותר ויותר עסקים בונים חנות אינטרנטית בכדי שיוכלו להסתגל להתנהגויות הצרכניות המשתנות. אך עדיין חברות ענק סובלות מהפסדים גדולים מכיוון שהן לא מצליחות לעמוד בתחרות.

  טיפה רקע על בניית חנות באינטרנט בחינם

  אם חברות כל כך מצליחות וגדולות מפסידות בגלל הלוחמה החלשה שלהן בשדה הקרב של מסחר אלקטרוני, מה יש לומר על העסק שלך? אם הן מפסידות, יתכן שאתה עתיד להפסיד גם, אם לא תעשה את המאמץ הטוב ביותר שלך לבנות נוכחות מקוונת יעילה לעסק שלך וערוץ מסחר אלקטרוני חזק.

  לכן, ללמוד כמה שיותר על הנושא זו חובתך. המשמעות היא גם ללמוד את ההיבטים הטכניים של בנייה וניהול של חנות מקוונת. וכשמדובר בבניית אחת, אתה עומד בפני דילמה קשה- האם לבנות חנות וירטואלית בחינם באופן עצמאי או להיעזר בשירותי חברה לבניית אתרים בתשלום.

  הקמת חנות באינטרנט בחינם

  אלו האתגרים שעומדים בפניך בתהליך הקמת חנות וירטואלית

  הנה כמה מהאתגרים שיכולים לעלות בבניית חנות וירטואלית לעסק שלך שכדאי לך לקחת בחשבון לפני שאתה בוחר אם לבנות אחת בעצמך או להיעזר במקצוענים.

  זמן פיתוח ארוך

  כמובן, פרויקט כה מורכב ייקח זמן משמעותי. אתה צריך להיות בעל הרבה סבלנות וגמישות בכל הקשור לעיתוי. סביר לומר ש 6 חודשים הם פרק הזמן המינימלי הנדרש, כאשר 12 עד 18 חודשים הם המספר הממוצע. זמן הוא משאב יקר באמת בעסקים אז חשבו פעמיים אם זה באמת שווה את ההקרבה. חשוב כמה מכירות והכנסה היית יכול לייצר במהלך הפיתוח אם פשוט היית משתמש בפתרון שכבר קיים.

  אם אתה עדיין מעוניין לבנות חנות וירטואלית משלך, השאלה הלוגית הבאה נוגעת לטכנולוגיות הנדרשות.

  כן, פיתוח CMS הוא ממש קשה. זה פרויקט מורכב מאוד עם אבני דרך רבות, תכונות, פונקציות וכו’. הוא דורש מומחיות, כישורים ומשאבי אנוש רציניים. יצירת מפרט טכני עוד לפני שתתחיל בפיתוח לפרויקט כזה עצמו קשה וזה לוקח זמן רב.

  יתרה מזאת, אלא אם כן אתה שוכר בוני אתר מעולים, יש סיכוי גבוה שפשוט תיצור באגים שכבר נוצרו ותוקנו בכל פלטפורמה אחרת. היעזרות בחברת בניית אתרים בתשלום אמנם תעלה לך כסף אך תחסוך ממך התמודדות עם באגים ותקלות שרובנו לא יודעים איך להתמודד איתם.

  בשורה התחתונה, מדובר בכאב ראש אמיתי אז חשוב פעמיים לפני שתחליט להיכנס לפרויקט כזה. השארת העבודה למקצוענים יכולה להיות רעיון טוב בהרבה מאשר לבלות זמן רב בניסיון סרק לפתור בעיות טכניות גדולות מדי עבור הידע התכנותי שלך.

  השקעת זמן רב בפיתוח

  יצירת חנות וירטואלית משלך באופן עצמאי לרוב מצריכה ממך השקעת זמן רב שלא תמיד יש לך כאשר אתה מנהל עסק. לכן, לפני שאתה מחליט להתחיל לבנות חנות וירטואלית בעצמך אתה צריך לחשוב לפני כן האם יש לך מספיק זמן פנוי להשקיע בבניית חנות וירטואלית שתהיה מספיק טובה לעסק שלך – פיתוח חנות וכתיבת קוד מצריך זמן רב ללמוד שפות תכנות.

  בשימוש בשירותי חברות לבניית אתרים, אתה גם חוסך זמן רב לעומת פיתוח פתרון משלך. יצירת CMS למסחר אלקטרוני חדש עשויה לארוך זמן רב (אנו מדברים חודשים ואפילו שנים במקרים מסוימים), אולם הקמת אתר מכירות עם פלטפורמה שכבר קיימת או פיתוח אישי על ידי מומחה עשויה לדרוש כמה ימים עד שבועות לכל היותר. לכן, אם אתה מעריך את הזמן שלך בחירה ב-CMS למסחר אלקטרוני מוכן בשבילך זו אפשרות טובה בהרבה מבניית משלך.

  אתה לא מתמצא באינטרנט

  לפתוח עסק מקוון היום הפך קל יותר באופן משמעותי, אפילו בהשוואה לפני מספר שנים בלבד. שירותים כמו Shopify, Magento ו- BigCommerce אפשרו להשיג חנות באופן מקוון ללא ניסיון בתכנות ועם מעט ידע טכני. אבל אם אתה מתאר את עצמך כ”לא מתמצא באינטרנט”, סביר להניח שאתה הולך להיאבק.

  להיות “מתמצא באינטרנט” הוא פשוט מחיר הכניסה לניסיון להשיג עסק רווחי באינטרנט. אם קשה לך להקים חשבון דוא”ל, לבצע בנקאות מקוונת או להשתמש בפייסבוק, אתה הולך להיות מתוסכל להפליא בניסיון להשיג חנות ברשת, אפילו עם כל הכלים הקלים לשימוש. פשוטים ככל שהפכו הכלים הללו, הם דורשים רמה בסיסית של יכולת מקוונת, כמו רוב המשאבים האחרים שתצטרך לבנות, לשווק או להפעיל בחנות שלך.

  לכן, במקרים כאלו אין ספק שעדיף לך לפנות לבניית חנות וירטואלית בתשלום שתחסוך ממך את הפסד ידוע מראש.

  אתה צריך ערבון

  אם בניית החנות הווירטואלית שלך היא התחלת העסק שלך או שאתה נכנס לתחום המסחר האלקטרוני בגלל שהעסק שלך מתחיל להפסיד, אתה בעצם מחפש איזשהו פתרון שיהווה עירבון עבורך להצלחה.

  בעולם היזמות אין כל התחייבות להצלחה

  לא משנה כמה התחום מבטיח – להיות יזם פירושו לנקוט בפעולה ללא אותה ערובה להצלחה. אתה עושה את זה בצורה אסטרטגית ועם תוכנית בנויה היטב ולאחר מחקר מעמיק, אבל בסופו של יום אתה מתקדם למרות הספקות שלך. בכל עסק שמתחילים יש ספקות והסתייגויות אם זה יצליח או לא. ובעוד שחלקם יסתדרו יפה, אחרים לא יצליחו להסתדר. אבל אף פעם אי אפשר לדעת אם לא תתגבר על הפחד.

  סיכום בניית חנות וירטואלית בחינם

  אם בכל זאת אתה רוצה לתת לעצמך את הסיכויים הטובים ביותר עדיף שתשקיע סכום התחלתי בבניית חנות מקצועית על ידי מומחים, במקום להתחיל לעסוק בניסיונות בלתי נגמרים בעצמך.

  איזו אפשרות היא המתאימה לך תלויה בנסיבות הספציפיות שלך, בגודל החנות שלך, בפונקציונליות הנדרשת ובגורמים רבים אחרים.
  אם אתה יכול למצוא אפשרות מתאימה בין הפתרונות הקיימים אין צורך לפתח פלטפורמה משלך שמצריכה ממך השקעה משאבים רבים בפרויקט לא פשוט. עם זאת, עליכם לדעת שב 99% מהמקרים תמיד יהיו כמה דברים ב- CMS בו אתם משתמשים ש תרצו לשנות או לשפר ולכן אתם יכולים לבחור באופציה להיעזר במתכנתים מקצוענים בתשלום שיעזרו לכם להקים אתר מותאם לעסק שלכם – לחץ כאן וצור איתנו קשר.

  שיתוף המאמר:
  שיתוף ב facebook
  Facebook
  שיתוף ב twitter
  Twitter
  שיתוף ב pinterest
  Pinterest
  שיתוף ב linkedin
  LinkedIn
  הכירו את גוגל אדוורדס

  הכירו את גוגל אדוורדס

  כאשר אנשים חושבים על Google Ads ו- AdWords, הם נוטים לדמיין מודעת טקסט נחמדה שעוקבת אחר חיפוש במנוע החיפוש של גוגל. תנועת גולשים  ממודעות בגוגל 

  ממהר? השאר פרטים ונתקשר!

  חנות וירטואלית נשארת פתוחה 24/7 גם כשהכל סגור! עדיין אין לך חנות אינטרנטית?
  הצטרף לאלפי לקוחות מרוצים ⭐⭐⭐⭐⭐ ציון 5 בשביעות רצון לקוחותינו בגוגל!

  או לחץ מטה והתקשר אלינו​